Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18 w Zespole Szkół w Nieliszu
Aktualności, 2017-09-01

W dniu 04.09.2017 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.2017/2018. Uroczystość poprzedziła Msza św. w kościele parafialnym.w Nieliszu, którą odprawił ks. Dariusz Soniak. Następnie udaliśmy się do szkoły, gdzie powitał wszystkich Pan dyrektor mgr Dariusz Bryk. (...)

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Aktualności, 2016-09-01

ZESPÓŁ SZKÓŁ W NIELISZU SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA KRÓLA W NIELISZU PUBLICZNE GIMNAZJUM IM. AGATY MRÓZ W NIELISZU  Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2016/2017 w Nieliszu powstał Zespół Szkół, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. (...)

Zakończenie roku szkolnego 2016_2017
Aktualności, 2017-06-23

"COŚ SIĘ KOŃCZY, COŚ SIĘ ZACZYNA" - PEWNE CHWILE MIJAJĄ BEZPOWROTNIE. W dniu 23 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017, uroczystość rozpoczęła się mszą św.  w kościele parafialnym pod wezwaniem Św. (...)

Dzień Edukacji 2018

W naszej Szkole odbyła się uroczystośćz okazji Dnia Edukacji Narodowej. Święto to obchodzone jestw rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej właśnie 14października 1773 roku z inicjatywy Króla Stanisława AugustaPoniatowskiego.                                                             Uroczystyapel odbył się w auli szkolnej, która na ten dzień przybrała odświętnywygląd pod hasłem ?Grona dla Grona?. Na początek został wprowadzony sztandarszkoły i odśpiewano hymn państwowy. Następnie głos przekazano DyrekcjiSzkoły, którzy złożyli życzenia zdrowia, radości                              i satysfakcji z wykonywanych obowiązków. Wielusukcesów osobistych                         i zawodowych nauczycielom  oraz  wszystkimpracownikom naszej szkoły.               Młodziartyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych miłychsłów, popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreśliliswoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie,czujność i  troskę o dobro wychowanków. Przedstawienie bardzo podobało sięwszystkim, o czym świadczyły gromkie brawa i słowa uznania. Dużaradość uczniów nastąpiła, kiedy Dyrektor Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa- LubelskiOddział Regionalny Pan KrzysztofGałaszkiewicz, wręczył dla naszej szkoły komplety  komputerów.         Pan Dyrektor Szkoły podziękowałwystępującym uczniom i nauczycielom, którzy przygotowali cały apel.Impreza zakończyła się poczęstunkiem i spotkaniem towarzyskim wszystkichpracowników szkoły i rodziców.

Opr. Edyta Karpiuk

Utworzono: 2018-10-18, Aktualizowano: 2018-10-18.