Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Aktualności, 2016-09-01

ZESPÓŁ SZKÓŁ W NIELISZU SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA KRÓLA W NIELISZU PUBLICZNE GIMNAZJUM IM. AGATY MRÓZ W NIELISZU  Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2016/2017 w Nieliszu powstał Zespół Szkół, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. (...)

Czerwiec 2018
Poloneza czas zacząć...

Dla uczczenia 100 - tnej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, szkoły i placówki oświatowe z obszaru działania Kuratorium Oświaty w Lublinie, Delegatura w Zamościu postanowiły wspólnie ustanowić Rekord Polski w największej liczbie osób tańczących Poloneza.
Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Króla w Nieliszu 08 czerwca 2018 roku o godz. 11.00 zaczęli tańczyć Poloneza.
W tańcu uczestniczyły 72 pary, odświętnie ubranej młodzieży szkolnej.
Taniec trwał 7 minut i 43 sekundy.
Próbie bicia rekordu przyglądała się pozostała część społeczności szkolnej, która burzą oklasków nagrodziła tańczących.

WSTECZ Miejsce publikacji: Aktualności Autor: Mirosław Kuduk
Utworzono: 2018-06-08, Aktualizowano: 2018-06-12.