Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Aktualności, 2016-09-01

ZESPÓŁ SZKÓŁ W NIELISZU SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA KRÓLA W NIELISZU PUBLICZNE GIMNAZJUM IM. AGATY MRÓZ W NIELISZU  Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2016/2017 w Nieliszu powstał Zespół Szkół, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. (...)

Kwiecień 2018
Uroczystość posadzenia Dębu Niepodległości

Uroczystość posadzenia Dębu Niepodległości odbyła się 27 kwietnia 2018 roku. Wprowadzeniem była akademia upamiętniająca rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja, po której cała społeczność szkolna przeszła na dziedziniec, by tam w obecności pocztów sztandarowych Szkoły Podstawowej im. Jana Króla w Nieliszu i Gimnazjum im. Agaty Mróz w Nieliszu upamiętnić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Ceremonia sadzenia dębu rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego. Symboliczne posadzenie dębu nastąpiło przy czynnym udziale dyrekcji szkoły: pana Dariusza Bryka i pani Magdaleny Stefańskiej, księdza proboszcza Dariusza Soniaka, przewodniczącego Rady Gminy pana Jerzego Nowińskiego oraz przedstawicieli wszystkich klas naszej szkoły.
Pod dębem umieściliśmy butelkę z podpisami uczestników tego wydarzenia.

WSTECZ Miejsce publikacji: Aktualności Autor: E.Wityk
Utworzono: 2018-04-27, Aktualizowano: 2018-05-01.