Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18 w Zespole Szkół w Nieliszu
Aktualności, 2017-09-01

W dniu 04.09.2017 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.2017/2018. Uroczystość poprzedziła Msza św. w kościele parafialnym.w Nieliszu, którą odprawił ks. Dariusz Soniak. Następnie udaliśmy się do szkoły, gdzie powitał wszystkich Pan dyrektor mgr Dariusz Bryk. (...)

Kwiecień 2018
Uroczystość posadzenia Dębu Niepodległości

Uroczystość posadzenia Dębu Niepodległości odbyła się 27 kwietnia 2018 roku. Wprowadzeniem była akademia upamiętniająca rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja, po której cała społeczność szkolna przeszła na dziedziniec, by tam w obecności pocztów sztandarowych Szkoły Podstawowej im. Jana Króla w Nieliszu i Gimnazjum im. Agaty Mróz w Nieliszu upamiętnić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Ceremonia sadzenia dębu rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego. Symboliczne posadzenie dębu nastąpiło przy czynnym udziale dyrekcji szkoły: pana Dariusza Bryka i pani Magdaleny Stefańskiej, księdza proboszcza Dariusza Soniaka, przewodniczącego Rady Gminy pana Jerzego Nowińskiego oraz przedstawicieli wszystkich klas naszej szkoły.
Pod dębem umieściliśmy butelkę z podpisami uczestników tego wydarzenia.

WSTECZ Miejsce publikacji: Aktualności Autor: E.Wityk
Utworzono: 2018-04-27, Aktualizowano: 2018-05-01.