Egzamin gimnazjalny 2017
Aktualności, 2017-04-19

W dniach 19-21 kwietnia w naszej szkole odbywał się egzamin gimnazjalny. (...)

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Aktualności, 2016-09-01

ZESPÓŁ SZKÓŁ W NIELISZU SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA KRÓLA W NIELISZU PUBLICZNE GIMNAZJUM IM. AGATY MRÓZ W NIELISZU  Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2016/2017 w Nieliszu powstał Zespół Szkół, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. (...)

Marzec 2018
PRZEZ KRZYŻ DO CHWAŁY

Święta Wielkanocne dla człowieka wierzącego to czas szczególny. Czas odpowiedzi na pytanie: Czym odwzajemniam się Jezusowi za jego poświęcenie, za jego cierpienie i krzyż? To również dni przynoszące ogromną nadzieję. Po Wielkim Piątku nastała przecież Wielka Niedziela, prowadząc nas przez krzyż do chwały.

Uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum na uroczystym apelu wprowadzili nas i zaproszonych gości w okres Święta Wielkanocy.

W montażu słowno-muzycznym pochylili się nad krzyżem i jego znaczeniem.
Zaduma, smutek ale nadzieja i radość będzie nam towarzyszyła w najniższym czasie.

Uczniom, nauczycielom, rodzicom i zaproszonym gościom złożyli życzenia:
  • Dariusz Bryk - dyrektor SP Nielisz
  • Magdalena Stefańska - wicedyrektor SP Nielisz
  • Ks. Dariusz Soniak - proboszcz parafii w Nieliszu
  • Jerzy Nowiński - Przewodniczący Rady Gminy Nielisz
  • Anna Dudek - Przewodnicząca Rady Rodziców

ŻYCZYMY SPOKOJNYCH, WESOŁYCH ŚWIĄT

WSTECZ Miejsce publikacji: Aktualności Autor: admin
Utworzono: 2018-03-28, Aktualizowano: 2018-03-29.