Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18 w Zespole Szkół w Nieliszu
Aktualności, 2017-09-01

W dniu 04.09.2017 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.2017/2018. Uroczystość poprzedziła Msza św. w kościele parafialnym.w Nieliszu, którą odprawił ks. Dariusz Soniak. Następnie udaliśmy się do szkoły, gdzie powitał wszystkich Pan dyrektor mgr Dariusz Bryk. (...)

Marzec 2018
PRZEZ KRZYŻ DO CHWAŁY

Święta Wielkanocne dla człowieka wierzącego to czas szczególny. Czas odpowiedzi na pytanie: Czym odwzajemniam się Jezusowi za jego poświęcenie, za jego cierpienie i krzyż? To również dni przynoszące ogromną nadzieję. Po Wielkim Piątku nastała przecież Wielka Niedziela, prowadząc nas przez krzyż do chwały.

Uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum na uroczystym apelu wprowadzili nas i zaproszonych gości w okres Święta Wielkanocy.

W montażu słowno-muzycznym pochylili się nad krzyżem i jego znaczeniem.
Zaduma, smutek ale nadzieja i radość będzie nam towarzyszyła w najniższym czasie.

Uczniom, nauczycielom, rodzicom i zaproszonym gościom złożyli życzenia:
  • Dariusz Bryk - dyrektor SP Nielisz
  • Magdalena Stefańska - wicedyrektor SP Nielisz
  • Ks. Dariusz Soniak - proboszcz parafii w Nieliszu
  • Jerzy Nowiński - Przewodniczący Rady Gminy Nielisz
  • Anna Dudek - Przewodnicząca Rady Rodziców

ŻYCZYMY SPOKOJNYCH, WESOŁYCH ŚWIĄT

WSTECZ Miejsce publikacji: Aktualności Autor: admin
Utworzono: 2018-03-28, Aktualizowano: 2018-03-29.