Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18 w Zespole Szkół w Nieliszu
Aktualności, 2017-09-01

W dniu 04.09.2017 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.2017/2018. Uroczystość poprzedziła Msza św. w kościele parafialnym.w Nieliszu, którą odprawił ks. Dariusz Soniak. Następnie udaliśmy się do szkoły, gdzie powitał wszystkich Pan dyrektor mgr Dariusz Bryk. (...)

Marzec 2018
My tam też byliśmy... widzieliśmy... a teraz musimy tylko wybrać...

21 i 23 marca uczniowie trzeciej klasy naszego gimnazjum odwiedzili szereg szkół ponadgimnazjalnych w Zamościu, aby zapoznać się z ich ofertą edukacyjną.
Odwiedzili licea ogólnokształcące, technika i szkoły branżowe. Byli także z wizytą w Centrum Szkół Mundurowych. Wyjazdy były bardzo ciekawe i pouczające. Uczniowie zapoznali się ze specyfiką programową klas o danym profilu i mogli poczuć atmosferę szkół średnich.
Podczas pobytu nie zabrakło również szeregu atrakcji: uczniowie mogli spróbować swoich sił w strzelaniu, potrzymać w dłoni prawdziwe serce, poczuć ciężar ogromnego ślimaka Amadeusza. Po tym, co widzieliśmy z pewnością będzie nam łatwiej wybrać wymarzoną szkołę.

WSTECZ Miejsce publikacji: Aktualności Autor: EW
Utworzono: 2018-03-21, Aktualizowano: 2018-03-26.