Luty 2018
Zielona Polska- skarby naszej Ziemi

19 lutego 2018 r. młodzież naszej szkoły wzięła udział w wydarzeniu kulturalno - naukowym w Lublinie.
Głównym celem wyjazdu było uczestnictwo w akcji mającej na celu zwrócenie uwagi na współczesne problemy ekologiczne; potrzebę zachowania najbardziej zagrożonych i ginących gatunków flory i fauny w Polsce oraz uwrażliwienie na piękno polskiej przyrody.
Uczniowie mieli okazję wysłuchać prelekcji ''Zielona Polska- skarby naszej Ziemi'', ubarwionej interesującą prezentacją multimedialną oraz uczestniczyli w koncercie znanego i lubianego zespołu disco polo ''Mig''.

WSTECZ Miejsce publikacji: Aktualności Autor: admin
Utworzono: 2018-02-19, Aktualizowano: 2018-03-13.