Zakończenie roku szkolnego 2016_2017
Aktualności, 2017-06-23

"COŚ SIĘ KOŃCZY, COŚ SIĘ ZACZYNA" - PEWNE CHWILE MIJAJĄ BEZPOWROTNIE. W dniu 23 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017, uroczystość rozpoczęła się mszą św.  w kościele parafialnym pod wezwaniem Św. (...)

Kwiecień 2017

W dniu 22 kwietnia drużyna z naszej szkoły uczestniczyła w kolejnym już Rajdzie Wiosennym.

Maszerowaliśmy na trasie: Tarnowola - Górecko Kościelne -Polana Dąbrowa (8 km).  Na trasie usłyszeliśmy historię objawień Św. Stanisława BM oraz przeszliśmy piękną aleją dębową. Na mecie czekało na nas ognisko i smaczna grochówka przygotowana przez gm. Aleksandrów. Następnie odbyły się konkursy : krajoznawczy, sprawnościowy - rzut podkową do celu oraz piosenki. W tym ostatnim konkursie Kinga, Oliwka i Paulina zajęły I miejsce - ich występ był rewelacyjny. Po rozdaniu nagród konkursowych udaliśmy się w drogę powrotną. Rajd zakończyliśmy wspólnym spożywaniem pizzy we włoskiej pizzerni w Szczebrzeszynie.

Utworzono: 2017-04-23, Aktualizowano: 2017-04-23.