Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Aktualności, 2016-09-01

ZESPÓŁ SZKÓŁ W NIELISZU SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA KRÓLA W NIELISZU PUBLICZNE GIMNAZJUM IM. AGATY MRÓZ W NIELISZU  Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2016/2017 w Nieliszu powstał Zespół Szkół, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. (...)

Kwiecień 2017

W dniu 22 kwietnia drużyna z naszej szkoły uczestniczyła w kolejnym już Rajdzie Wiosennym.

Maszerowaliśmy na trasie: Tarnowola - Górecko Kościelne -Polana Dąbrowa (8 km).  Na trasie usłyszeliśmy historię objawień Św. Stanisława BM oraz przeszliśmy piękną aleją dębową. Na mecie czekało na nas ognisko i smaczna grochówka przygotowana przez gm. Aleksandrów. Następnie odbyły się konkursy : krajoznawczy, sprawnościowy - rzut podkową do celu oraz piosenki. W tym ostatnim konkursie Kinga, Oliwka i Paulina zajęły I miejsce - ich występ był rewelacyjny. Po rozdaniu nagród konkursowych udaliśmy się w drogę powrotną. Rajd zakończyliśmy wspólnym spożywaniem pizzy we włoskiej pizzerni w Szczebrzeszynie.

Utworzono: 2017-04-23, Aktualizowano: 2017-04-23.