Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18 w Zespole Szkół w Nieliszu
Aktualności, 2017-09-01

W dniu 04.09.2017 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.2017/2018. Uroczystość poprzedziła Msza św. w kościele parafialnym.w Nieliszu, którą odprawił ks. Dariusz Soniak. Następnie udaliśmy się do szkoły, gdzie powitał wszystkich Pan dyrektor mgr Dariusz Bryk. (...)

Czerwiec 2014
Sukcesy w roku szkolnym 2013/2014
Nasze sukcesy

• " V Śpiewogranie" w Ekonomiku - Aleksandra Gil - wyróżnienie za piosenkę w języku rosyjskim
  •  Konkurs matematyczny o nagrodę dyrektora III LO w Zamościu:
    w I etapie brali udział: Michał Rzemieniak, Amanda Jakubczak, Grzegorz Wal, Bartosz Ozonek, Szymon Rabiega,
    w II etapie- finale 4 miejsce- Szymon Rabiega, Michał Szałata
  • Konkurs matematyczny im. ks. dr F. Jakóbczyka organizowanego przez XXI LO w Lublinie- Grzegorz Wal zajął 3 miejsce a udział brali również Michał Szałata, Michał Rzemieniak, Amanda Jakubczak i Szymon Rabiega.
  • KANGUR MATEMATYCZNY udział brali: Grzegorz Wal, Amanda Jakubczak, Mateusz Szałata, Michał Rzemieniak, Bartosz Ozonek, Szymon Rabiega.
  • Wojewódzki Konkurs Historyczno-Literacki "Przywrócić pamięć o tamtych dniach-Losy mojej rodziny w czasie II wojny światowej." - Ola Gil została laureatem.
  •  KONKURS HISTORYCZNY- "Wspomnienia o żołnierzach SZP-ZWZ-AK oraz ich powojenne losy.
  • KONKURS HISTORYCZNY o Powstaniu Styczniowym- udział w finale wzięli: Natalia Juszczak, Ola Mazur, Paulina Winiarczyk.
  • KONKURS "Mała ojczyzna - ludzie i miejsca" w III LO w Zamościu, w kategorii literatura wyróżnienie otrzymała Agnieszka Mazurek, udział też brała Ola Gil.
  • Zawody Coca - Cola - Cup 2014 - dziewczęta III miejsce a w finale rejonowym - chłopcy II miejsce.
  • Finał Powiatowych SZS - III miejsce - chłopcy.
  • Cykliczne wyjazdy na lodowisko do Zamościa w okresie zimowym.
  • Przegląd Piosenki Patriotycznej w Zespole Szkół Mundurowych w Zamościu- finalistką Sylwia Nizioł.
  • Organizacja kiermaszu wielkanocnego- sprzedaż prac wykonanych przez uczniów w Zamościu, Nieliszu, Szczebrzeszynie oraz na terenie szkoły
  • Szkolny Konkurs Wielkanocny.
  • KONKURSY PLASTYCZNE:
  • "Kocie sprawy" MDK Zamość
  • "Na Anielskich Skrzydłach" GOK Nielisz
  • "Najpiękniejsza pisanka" Klub Kultury" Radość" w Warszawie
  • "Moja Mała Ojczyzna" SP Nielisz.
  • Wyjazd do Liceum Plastycznego im. Bernarda Morando w Zamościu w ramach pracy koła plastycznego.
  • Udział w Powiatowym Konkursie Informatycznym @lgorym w Zamościu.
  • Udział w Powiatowym Turnieju BRD w Zamościu.
  • Wycieczka szkolna do lasu pod hasłem ?Dokarmiamy zwierzęta i ptactwo leśne zimą" (połączona z rajdem pieszym).
  • Wycieczka szkolna do lasu w ramach akcji ?Zawieszamy budki lęgowe dla leśnego ptactwa" (połączona z rajdem pieszym".
  • Wyróżnienie dla Konrada Mazepy w konkursie DOŚWIADCZ FIZYKI
  • Udział w 40 Rajdzie Zimowym PTTK ?Wzgórzami Roztocza" w Majdanie Ruszowskim.
  • Udział 40 Rajdzie PTTK ?Spotkanie z Wiosną" w Wólce Czarnostockiej.
  • Udział w 57 Rajdzie Nocnym im. Władysławy Podobińskiej PTTK w Osuchach.

WSTECZ Miejsce publikacji: Nasze sukcesy Autor: km
Utworzono: 2014-06-26, Aktualizowano: 2014-11-24.