Powiatowe Biegi Przełajowe
Aktualności, 2016-09-20

Po raz kolejny uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Agaty Mróz startowali w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych w Zamościu w kategorii dziewcząt i chłopców. Sztafeta dziewcząt zajęła I miejsce i awansowała do zawodów Rejonowych , które odbędą się w Tomaszowie Lubelskim 03. (...)

Czytaj całość

Rajd pieszy-Dokarmiamy zwierzynę i ptactwo leśne
Aktualności, 2018-02-16

W dniu 16.02.2018 r. już po raz kolejny wybraliśmy się do lasu aby dokarmić - wspomóc leśną zwierzynę i ptactwo. Rajd prowadził myśliwy z koła łowieckiego " Piżmak" Pan Andrzej Smyk. Wędrowaliśmy lasem z Majdanu Łuczkowskiego do Średniego Dużego - ok 6 km. (...)

Wspomnienia rajdowe
Aktualności, 2016-12-03

18 Rajd Mikołajkowy już za nami. Było wspaniałe, św. Mikołaj obdarował nas słodkimi prezentami. A nasi  zajęli I miejsce w konkursie piosenki: Kinga Rzemieniak, Paulina Świstowska, Oliwia Krawczyk również I miejsce zajęliśmy w konkursie sprawnościowym: Jakub Bakoń, Weronika Dusznik, Kamil Gałan, Wiktoria Poździk, Szymon Rycaj. (...)

Rajd pieszy klas II
Aktualności, 2017-10-19

W dniu 19.10.2017 r. (czwartek) klasy drugie uczestniczyły w integracyjnym rajdzie pieszym po wąwozach Szczebrzeszyńskiego Parku Krajobrazowego. Wędrowaliśmy ścieżką spacerową z miejscowości Szperówka do Szczebrzeszyna podziwiając po drodze tajemnicze wąwozy "Piekiełka". (...)