Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18 w Zespole Szkół w Nieliszu
Aktualności, 2017-09-01

W dniu 04.09.2017 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.2017/2018. Uroczystość poprzedziła Msza św. w kościele parafialnym.w Nieliszu, którą odprawił ks. Dariusz Soniak. Następnie udaliśmy się do szkoły, gdzie powitał wszystkich Pan dyrektor mgr Dariusz Bryk. (...)

Bóg się rodzi moc truchleje ...
Aktualności, 2018-12-22

20 grudnia w Szkole Podstawowej im. Jana Króla z bożonarodzeniowym przesłaniem dla zaproszonych Gości wystąpili uczniowie prezentując na scenie jasełka oraz przepiękne kolędy  i pastorałki. (...)

Luty 2019
Zespół Szkół w Nieliszu Publiczne Gimnazjum im. Agaty Mróz

Nadanie imienia szkole

UROCZYSTE NADANIE IMIENIA AGATY MRÓZ
PUBLICZNEMU GIMNAZJUM W ŚREDNIEM DUŻEMDlaczego zdecydowaliśmy się na wybór patrona?

Może dlatego, że każdy z nas szuka dla siebie mistrza, którego chciałby w życiu naśladować. (...)

km; 2010-10-22        Czytaj całość

Hymn szkoły

ZOSTAŃMY JEJ ORŁAMI                            I