Egzamin gimnazjalny 2017
Aktualności, 2017-04-19

W dniach 19-21 kwietnia w naszej szkole odbywał się egzamin gimnazjalny. (...)

Lipiec 2018
Zespół Szkół w Nieliszu Publiczne Gimnazjum im. Agaty Mróz

Nadanie imienia szkole

UROCZYSTE NADANIE IMIENIA AGATY MRÓZ
PUBLICZNEMU GIMNAZJUM W ŚREDNIEM DUŻEMDlaczego zdecydowaliśmy się na wybór patrona?

Może dlatego, że każdy z nas szuka dla siebie mistrza, którego chciałby w życiu naśladować. (...)

km; 2010-10-22        Czytaj całość

Hymn szkoły

ZOSTAŃMY JEJ ORŁAMI                            I